top of page

ŠPORTOVÁ HALA MILÉNIUM

Viacúčelová športová hala Milénium bola slávnostne odovzdaná do užívania 29. 12. 1999. Je určená na športové a kultúrno-spoločenské využitie - hádzanú, volejbal, sálový futbal, aerobic, kalanetiku, usporadúvanie koncertov, plesov, valných zhromaždení akcionárov, výročných konferencií, vystúpenia tanečných a speváckych zoskupení.

 

V sektorovo i farebne odlíšených priestoroch hľadiska sa pohodlne usadí 994 divákov, športová plocha - palubovka má rozmery 40x20 m.

 

Športovcom i návštevníkom je k dispozícii svetelná tabuľa, ozvučovacia technika ôsmych kusov reproduktorov zn. JBL, dokonalé osvetlenie hracej plochy, automatizovaná a regulácia prúdenia vzduchu.

 

Štyri moderne vybavené šatne, sauna s bazénom i klubovňa s výhľadom na hraciu plochu uspokoja i najnáročnejších návštevníkov.

Na prízemí ŠH je reštaurácia s vlastnou kuchyňou s možnosťou celodenného stravovania, v priestrannom vstupnom vestibule slúži na občerstvenie barový pult s rôznorodou ponukou nápojov.

 

Koncentráciou možností na športovanie, regeneráciu, stravovanie i ubytovanie v jednom objekte je ŠH Milénium ideálnym miestom na krátkodobé i viacdňové pobyty.

Voľné priestory

Momentálne neponúkame žiadne priestory na prenájom!

Kontakty

Športová hala Milénium, Jiráskova 25, 94063 Nové Zámky

Tel.: 035 / 6911 310

e-mail: novovital@novovital.sk

Vedúci strediska

Jozef Tóth

Tel.: 035/ 6412 153

Mobil: +421 917 502960
e-mail: toth@novovital.sk

bottom of page