top of page

STREDISKÁ

Podnikové riaditeľsto

 

Nachádza sa na v Dome kultúry na Hlavnom námestí 7, 2 poschodie.  Sídli tu ekonomické a personálne oddelenie, právne oddelenie, vedúca reštaurácie PANORAMA, vedúci Domu kultúry.a  sekretariát riaditeľa. 

DK 400 (1).JPG

Termálne kúpalisko

 

Štrand E. Tatárika v Nových Zámkoch ponúka svojim návštevníkom na ploche približne 8 ha pestrú ponuku možností trávenia voľného času.

Relax komplex

 

Nové Zámky sa môžu pochváliť s krytou plavárňou, ktorá ponúka kompletné služby.   Krytý bazén nájdete vo veľkej presklennej budove na Tureckej ulici č. 3.

Parkovací systém

 

V celej spoplatnenej parkovacej zóne sa momentálne nachádza 22 kusov parkovacích automatov.

Dom kultúry

 

Budova slúži na premietanie filmov a uvádzanie divadelných predstavení, na koncerty, recepcie a prednášky.

Dom kultúry (8).JPG

ŠH Milénium

 

Je určená na športové a kultúrno-spoločenské využitie - hádzanú, volejbal, sálový futbal, aerobic, usporadúvanie koncertov, plesov.

hala.jpg

Denné centrum seniorov

 

Mesto prostredníctvom Novovitalu poskytuje priestory pre dôchodcov a iné spoločenské organizácie a záujmové združenia bezodplatne.

Údržba verejnej zelene

Jednou zo samosprávnych funkcií mesta je zabezpečenie verejnoprospešných služieb, medzi ktoré patrí aj správa a údržba verejnej zelene.

Zber drevnej hmoty

Vďaka projektu EU sa podarilo sa vybudovať stredisko na zber a spracovanie drevnej hmoty. Stredisko zabezpečuje aj výrub stromov.

Cisársko kráľovská Jazdiareň

 

Jazdiareň v Nových Zámkoch je národnou kultúrnou pamiatkou evidovanou v Ústrednom zozname pamiatkového fondu.

Štadión na Sihoti a štadión Ganznera

Areály ponúkajú bohaté športové využitie pre všetkých športových nadšencov.

Tenisové areál -KURTY

Tenisový areál na Čerešňovej ulici 11 so 6 -timi antukovými a dvoma celoročnými HARD kurtami a tenisovou halou s odpruženým HARD kurtom.

kurty.jpg

Reštaurácia PANORAMA

Naše priestory sú vhodné aj na usporiadanie rôznych slávnostných, spoločenských ale aj pracovných podujatí. Prijímame rezervácie na svadby, recepcie, rodinné oslavy, firemné akcie, kary, promócie, krstiny, stužkové.

Panoráma (1).jpg
bottom of page